GAÜN'lü öğrencinin büyük başarısı

GAÜN'lü öğrencinin büyük başarısı

(GAÜN) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü öğrencisi Aysel Yılmaz Fransa'nın Marimas kentinde yapılan Akdeniz Oyunları'nda ikinci oldu.

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü öğrencisi Aysel Yılmaz Fransa'nın Marimas kentinde yapılan Akdeniz Oyunları'nda ikinci oldu.

Dünya da düzenlenen en büyük 5. organizasyon olan Akdeniz Oyunlarında ikinci olan Aysel Yılmaz’ı makamında kabul eden Rektör Prof. Dr. Ali Gür, Gaziantep Üniversitesine ikincilik madalyasıyla dönen Aysel Yılmaz’a günün anısına hediye takdim ederken, Aysel Yılmaz’da Milli Takım Formasını Rektör Ali Gür’e takdim etti. Ziyarette; Gaziantep Üniversitesi BESYO öğrencilerinin sportif anlamda önemli başarılar elde ettiklerini belirten Rektör Prof. Dr. Gür, hocalarımızın öğrencilerimizle aktif olarak ilgilendiğini ve kendi kabiliyetleri ölçüsünde onları antrenmanlara hazırladıklarını söyledi.

Prof. Dr. Gür, “Bu da hem eğitim kadrosu hem de antrenman kadrosu açısından güzel başarılar getiriyorlar. Başarılarından dolayı öğrencimize teşekkür ediyor, kutluyorum” diyerek, bundan sonra gerçekleşecek olan Dünya Üniversite Oyunlarında Üniversitemizi en iyi şekilde temsil ederek, madalya beklediğini ifade etti.

13.03.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz