GTO’da Prof. Dr. Sinan Canan’a yoğun ilgi

GTO’da Prof. Dr. Sinan Canan’a yoğun ilgi

GTO koordinasyonunda faaliyetlerini yürüten TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu organizasyonu ve TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu iş birliği ile düzenlenen “Prof. Dr. Sinan Canan ile Lider Beyin: Zihinleri Yönetmek” webinarı yoğun ilgi gördü.

Gaziantep Ticaret Odası koordinasyonunda faaliyetlerini yürüten TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu organizasyonu ve TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu iş birliği ile düzenlenen “Prof. Dr. Sinan Canan ile Lider Beyin: Zihinleri Yönetmek” webinarı yoğun ilgiye sahne oldu.

Türkiye’nin pek çok şehrinden yaklaşık 1500 kişinin izlediği ve 2 saat boyunca ilgiyle takip edilen online seminerin açılış konuşmasını gerçekleştiren TOBB Gaziantep GGK Başkanı İbrahim Sarıca, günlük yaşantılarında şikayetçi oldukları birçok konunun olduğunu fakat bir şeyleri değiştirmenin yolunun da kendilerini değiştirmekten geçtiğini söyledi.

TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu olarak ufuk açıcı ve farklı düşünmeye sevk edecek etkinliklere imza atmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Sarıca konuşmasında şunları söyledi: “Prof. Dr. Sinan Canan hocamızın katılımıyla düzenlediğimiz bu önemli organizasyon için bizlerden desteğini esirgemeyen ve her projede arkamızda duran Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım’a ve Yönetim Kurulu Üyelerine gönülden teşekkür ediyorum. Gaziantep Sanayi Odası koordinasyonunda faaliyetlerini sürdüren kardeş kurulumuz TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kuruluna da iş birlikleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Biz genç girişimciler farklı düşünmeye, farklı düşünmeye sevk edecek yollar aramaya gayret gösteriyoruz. Günlük yaşantımızda birçok şeyden şikâyetçiyiz. Bir şeyleri değiştirmek istiyoruz fakat bu değişime başlangıcın en önemli aşamasının da kendimizi değiştirmekten geçtiğine inanıyorum. Beynimizi yönetmeyi öğrendiğimiz vakit kendi dünyamızı yönetebilir, hayatımızı da değiştirebiliriz. Bizler girişimciyiz, bir iş fikrinin girişime dönüşüp başarıya ulaşması için kendimizi ve ekibimizi doğru ve verimli bir şekilde yönetmemiz hayati derecede önem taşıyor. Bu organizasyonu gerçekleştirme amacımız da kendimizi ve ekibimizi yönetmenin yepyeni yöntemlerini keşfetmek.”

 

4.03.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz