POTADA GFK FIRTINASI  53 – 44

POTADA GFK FIRTINASI 53 – 44

Süper Lig’de Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, kendi evinde Ankara TSK’yı konuk etti. Zor bir karşılaşma olmasına rağmen maçın başından sonuna kadar oyun üstünlüğünü elinde bulunduran Gazişehir sahadan 53 – 44 galip ayrıldı.

Süper Lig’de Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, kendi evinde Ankara TSK’yı konuk etti. Zor bir karşılaşma olmasına rağmen maçın başından sonuna kadar oyun üstünlüğünü elinde bulunduran Gazişehir sahadan 53 – 44 galip ayrılarak seriyi devam ettirdi.

Talat Özkarslı spor Salonunda oynanan karşılaşmayı Gaziantep Valisi Davut Gül, Gençlik ve Spor Şube Müdürü Nurettin Özyürek, Gaziantep Futbol Kulübü Genel Müdürü Faruk Yıldırım, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ayşenur Mirkelam, Büyükşehir Belediyesi Engelliler Dairesi Müdürü Yusuf Çelebi, AK Parti Engelliler Koordinasyon Başkanı  Ayşegül Şişli, GAÜN’den İpek Tezel, Kanal 5 TV Spor Ruhu Ekibi Ökkeş Koyuncu, Aydın Akyürek  ve salonu dolduran yüzlerce taraftar izledi.

Zor bir karşılaşmadan galibiyetle ayrılmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Genel Menajeri Ramazan Taşkın, “Ankara TSK takımı bu ligin iyi takımlarından birisi. Karşılaşmanın zor geçeceğini biliyorduk. Nitekim üçüncü periyotta zorlandık. Oyuncularımız son çeyrekte oyun üstünlüğünü yeniden eline alarak maçı kazandık. Dolu tribünlere oynadığımız bir karşılaşmayı galibiyetle kapatarak seriyi devam ettirmek çok güzel. Bu zorlu karşılaşmada bizleri yalnız bırakmayan sayın Valimiz Davut Gül başta olmak üzere tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Taraftarlarımızın desteği ile Gazişehir potada daha iyi yerlere gelecek” dedi.

21.10.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz