CHP İL BAŞKANI PERKER "BU TÜR ALGILAR İLE İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜMÜZ ENGELLENEMEZ"

CHP İL BAŞKANI PERKER "BU TÜR ALGILAR İLE İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜMÜZ ENGELLENEMEZ"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kilis il Başkanı M. Akif Perker medyada çıkan Meclis üyelerinin başka bir Siyasi partiye geçtiği ile ilgili çıkan haberlere tepki göstererek algıların CHP iktidarını engelleyemeyeceğini kaydetti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kilis il Başkanı M. Akif Perker medyada çıkan Meclis üyelerinin başka bir Siyasi partiye geçtiği ile ilgili çıkan haberlere tepki göstererek Cumhuriyet Halk Partisinin Millet ittifakı ile birlikte iktidara yürüdüğünü bu tür algı oluşturan haberler ile iktidara yürümenin önüne geçilemeyeceğini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kilis il Başkanı M. Akif Perker yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Siyasi parti çalışmaları gönüllülük esasına dayanır. Partimize olan ve Millet ittifakına olan teveccüh asla görmezlikten gelinemez. Bugün Cumhuriyet Halk Partisi ve Millet ittifakı milletimizin umudu olmuştur. Siyaset anlayışında Halka hizmeti düstur edinmiş olan Partimiz yerelde de ciddi işlerin altına imza atmaya devam ediyor.  Bugün Kilis'te Partimize olan güven ve teveccüh gözlerden kaçmıyor. Medyada Polateli Belediye Meclis üyeleri bir siyasi partiye geçti gibi algı oluşturulacak haberlerin Partimize olan teveccühü asla engelleyemeyecektir.  Bizler Millet İttifakı olarak iktidara yürüdüğümüzü belirtmek istiyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi dolayısıyla Millet ittifakı yapılacak olan en erken bir seçimde başarısını ortaya koyacaktır" dedi.

24.02.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz