Medical Park'tan ilklere devam

Medical Park'tan ilklere devam

Medical Park Gaziantep Hastanesi büyüyen yapısı, dinamik kadrosu ve gerçekleştirdiği yatırımları ile bölgede öncü olma özelliğini sürdürmeye devam ediyor.

Medical Park Gaziantep Hastanesi büyüyen yapısı, dinamik kadrosu ve gerçekleştirdiği yatırımları ile bölgede öncü olma özelliğini sürdürmeye devam ediyor.

TSE Gaziantep Belgelendirme Müdürü Rıza Buğra Alp Giray Okumuş tarafından Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Koordinatörü Hayrullah Kubba’ya takdim edilen ‘’TSE Covid 19 Güvenli Üretim Belgesi’’ ile Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin Covid-19 ile mücadele döneminde hijyen ve enfeksiyon tedbirlerini üst düzeyde itina gösterdiği tespit edildi. Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin TSE tarafından gerçekleştirilen denetimleri başarı ile tamamladığı hakkında bilgi veren Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Koordinatörü Hayrullah Kubba, bu belgenin uluslararası bir kalite belgesi niteliğindeki "COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi" olduğunu ifade ederek, “Pandemi salgının ilk gününden itibaren attığımız her adımda ‘’Herkes için sağlık’’  felsefesi ile halkımızın yanında yer aldık. Pandemi sürecinde oluşturduğumuz Bilim Kurulu ile birçok başarılı tedaviye imza attık. Yaptığımız bilinçli adımlarla herhangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçtik. Hastanemizde aldığımız tedbirlerle beraber birçok kolaylaştırıcı uygulamayı hayata geçirdik. "COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’’ Medical Park Gaziantep Hastanesi olarak tüm çalışanlarımızla salgınla mücadele ederken bizim için bir klavuz görevindedir. Bu belge, Pandemi salgınının bir ihtiyacı olan “güvenilir, salgından etkilenmemiş ve hijyenik üretim standartlarına uygun üretim yapan bir kuruluş’’ olarak mevcut durumumuzu güçlendirmiştir. Bu belgenin alınması için gerekli adımların atılmasında görev aldığımız gibi, tüm çalışanlarımız ile gurur ve onur duyduğumu belirtmek isterim. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

 

17.03.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz