GAGİAD’dan Cumhuriyet Başsavcıya ziyaret

GAGİAD’dan Cumhuriyet Başsavcıya ziyaret

(GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Koçer ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Gaziantep’e Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Önder Kemal Sekücü’yü makamında ziyaret etti.

Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Koçer ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Gaziantep’e Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Önder Kemal Sekücü’yü makamında ziyaret etti.

Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Yönetimi, Gaziantep’te göreve başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Önder Kemal Sekücü’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Görev yaptığı Rize Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Başsavcı Önder Kemal Sekücü’yü tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulunan GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Koçer, ziyarette GAGİAD’ın 27 yıllık köklü bir sivil toplum kuruluşu olduğunu dile getirdi. GAGİAD’ın Gaziantep’te ve bölgede bugüne kadar birçok projeye imza attığını, bundan sonra da hizmet bayrağını daha ileri taşımak için çalışmaya devam edeceklerini ve Gaziantep için her türlü hizmete hazır olduklarını ifade etti.

18.02.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz