Mahmut Karalar adaylığını açıkladı

Mahmut Karalar adaylığını açıkladı

Doğuş Partisi Genel Başkanı Mahmut Karalar, 2023’te yapılması planlanan Milletvekili seçimleri öncesinde Gaziantep’ten Bağımsız adaylığını açıkladı.

Elazığ’da parti çalışmalarını yürüten Doğuş Partisi Genel Başkanı Mahmut Karalar, geri dönüşümcülerin sorunları halletmesinin ardından, Ankara’da yaptığı toplantı ertesinde 2023’te yapılacak olan Milletvekilliği adaylığı için Gaziantep Bağımsız adaylığını resmi olarak duyurdu.
Karalar yaptığı açıklamada, “33 İlde adaylarımızı 10 Mayıs'ta Basın açıklamalası yaparak açıklayacağız. Hedef 12 Milletvekili çıkarmak. Doğuş partisi olarak, belki birçok partiler bizleri rakip görmüyor ama bu bizim için büyük avantaj. Doğuş Partisi'nin bir kitlesi var 8 milyon abdal ve Dom kardeşlerimiz diğer toplumlardan katılımlar var. Ben şunu söyleyebilirim 8 milyon Abdal ve dom toplumu hiç bir kamu kurumlarında devlet dairelerinde Mecliste yok. Yani kazanan ve kaybeden Partiler Aşiretimiz için fark etmiyor. Kazananda aşiretin oyunu aldıktan sonra tanımıyor. Kaybeden de Onun için 8 Milyon abdal ve Dom toplumunu içinde barındıran tek Parti Doğuş Partisi aşiretimizin sadece yüzde onu bu bizim Partimiz diye, bize oy atsa dahi 800 bin oy demek şuan Yaptığımız araştırmalarda 100/60
fazlası var Doğuş partisini destekleyen abdal ve Dom var halkımız anketlerle değil Gerçek bir seçim yani sandıkta görecekler “ dedi.

14.04.2022 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz