ŞEHİTKAMİL’DE KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

ŞEHİTKAMİL’DE KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili M. Sait Kirazoğlu ile birlikte kırsal bölgelerde bulunan 9 mahalleye ziyaret gerçekleştirdi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili M. Sait Kirazoğlu ile birlikte kırsal bölgelerde bulunan 9 mahalleye ziyaret gerçekleştirdi. Mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı memnun olduklarını dile getiren mahalle muhtarları ve vatandaşlar, Rıdvan Fadıloğlu’na yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

Kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek ve sıkıntılarını gidermek amacıyla ziyaretlerde bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili M. Sait Kirazoğlu ve beraberindeki; AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Durmuş, AK Parti Gaziantep İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve AK Parti Şehitkamil İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi.

Üçgöze, Ağaçlıboyno, Yeşilce, Işıklı, Karadede, Sofalıcı, Dımışkılı, Zülfikar ve Öğümsöğüt Mahalleleri gezildi. Gittikleri her mahallede vatandaşların yoğun sevgi gösterisiyle karşılaşan Başkan Fadıloğlu ile Milletvekili Kirazoğlu, mahalle sakinlerinin talep ve sorunlarını dinledi. Şehitkamil Belediyesi tarafından mahallelerine yapılan hizmetlerden memnun kaldıklarını dile getiren mahalle muhtarları ve vatandaşlar, Başkan Fadıloğlu’na teşekkür ettiler. Başkan Fadıloğlu ile Milletvekili Kirazoğlu, mahalle muhtarları ve mahalle sakinlerinin taleplerinin karşılanması ve sorunların çözülmesi için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söylediler. Fadıloğlu ile Kirazoğlu, günün anısına vatandaşlarla ve çocuklarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

12.08.2022 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz