Kimin ayıbı?

Kimin ayıbı?

Spor şehri Gaziantep’te ilin süper ligdeki tek takımı Gaziantep Futbol Kulübü’nün sezonun başlayacağı şu günlerde açıklanan Kombine rakamı 900.

3 milyonluk şehirde 33 bin kişilik stadyumu bulunan Gaziantep FK'nın sadece 900 tane kombine satışı dikkat çekerken, akıllara dli sorular geliyor. Bunda büyük hatası olan Ak Partili yöneticilerin kentin takımı Gaziantepspor’un fişini çekerek canlı canlı mezara koyması mı?

Yoksa zorla Gaziantep halkına sevdiirilmek istenilen Gaziantep Futbol Kulübü’nü yönetenlerin mi suçu. Anadolu takımları içinde en az kombine satan kulüplerin başında gelen kırmızı-siyahlı takımda halen hatalar zinciri oluşturan Yönetim halktan kopuk amatörlerden uzak, TÜFAD’a bağlı Teknik adamların bile futbol sevgisinden uzak bir tutum sergiliyor. Süper Ligde sadece Güneydoğu değil, Doğu'nun da bir kaç takımından biri olma özelliğini taşıyan Gaziantep FK'da taraftarların bu ilgisizliği karşısında takımı yönetenler nasıl bir tutum sergiler bilmm ama bu takımın acilen CEO değil, Futboldan anlayan iyi bir danışmana ve stadı dolduracak canla başla tezarühat yapan gariban taraftara ihtiyacı var…  

 

4.08.2022 (Fatih DEMİRTAŞ)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

17. YILIMIZDA DİJİTALLEŞİYORUZ

FATMA ŞAHİN İ.B.B. ADAYI MI?

6 - 4 - 2 - 1 - 1

ONURLA VE GURURLA 16. YIL

GABED Genel Başkanı olmak

ONURLA VE GURURLA 15. YIL

GABED Genel Başkanı olmak

BASININ GFK’NİN YANINDA AYRI YERİ VAR !

Ben ŞAHİN’in ağam… Şehitkamil’im ANTEP’im