Şehitkamil’den spora ve sporcuya destek

Şehitkamil’den spora ve sporcuya destek

Sporcu, antrenör ve hakemlerin nitelikli şartlarda eğitim görmesine büyük önem veren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, spora olan desteğini Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Gaziantep Şubesine yapmış olduğu branşa özgü malzeme yardım etti.

Sporcu, antrenör ve hakemlerin nitelikli şartlarda eğitim görmesine büyük önem veren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, spora olan desteğini Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Gaziantep Şubesine yapmış olduğu branşa özgü malzeme yardımlarıyla sürdürdü.

Amatör spor kulüpleri, okullar ve antrenör derneklerine düzenli olarak branşa özgü spor malzemesi desteğinde bulunan Şehitkamil Belediyesi, futbol antrenörlerini de unutmadı. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Gaziantep Şubesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)  Grassroots C Antrenörlük Lisans Kursunun icrasında kullanılmak üzere spor malzemeleri armağanında bulunan Şehitkamil Belediyesi, TÜFAD Gaziantep Şubesinin gerçekleştireceği dönem içi faaliyetlere de desteğini devam ettirecek.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu makamında ziyaret ederek futbol branşı özelinde spora vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkürlerini ileten TÜFAD Gaziantep Şubesi Başkanı İsmet Savcılıoğlu ve TFF Gaziantep İl Temsilcisi Vahdettin Balsu; yerel ligler, futbol altyapısının eğitim faaliyetleri ve antrenörlük kurslarıyla ilgili bilgi paylaşımında bulundular.

5.12.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz