NTO’dan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e ziyaret

Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu, Meclis ve Disiplin Kurulu Üyeleri ile birlikte, gerçekleşen yerel seçimler sonucu Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na yeniden seçilen Başkan Fatma Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Editör
Demo Admin
Yayın
22 Mayıs 2024 19:09
Güncelleme
22 Mayıs 2024 19:11


Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu, Meclis ve Disiplin Kurulu Üyeleri ile birlikte, gerçekleşen yerel seçimler sonucu Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na yeniden seçilen Başkan Fatma Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i tebrik eden NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak ve NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “Yeni döneminde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımıza görevlerinde başarılar diliyoruz.” dediler.

NTO olarak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile her zaman işbirliği içerisinde çalışmaya hazır olduklarını dile getiren NTO Başkanı Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: “NTO olarak, şehrimizin ekonomisi ve sosyal hayatının gelişmesi için yapılacak projelerde büyükşehir belediyemiz ile çalışma arzusu içerisindeyiz. Büyükşehir belediyemizle bundan sonraki dönemde de ortak akılla hareket ederek daha fazla görev almaya çalışacağız. Bu bağlamda NTO olarak geçmişte de olduğu gibi üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya hazırız.” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Nizip’e yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında ziyaretçilere bilgiler verdi. Nizip’ten hiçbir zaman ellerini çekmediklerini belirten Başkan Fatma Şahin “ Geçmiş dönemlerimizde Nizip’te güzel projelere imza attık ve bundan sonrada çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ben yaptıkları ziyaretten dolayı NTO'ya ve üyelerine çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Nizip’in ihtiyaçları, yapılabilinecek projeler ve işbirlikleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Yapılan ziyarete NTO Meclis Başkan Yardımcısı Necdet Başeğmez, NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, NTO Yönetim Kurulu, Meclis ve Disiplin Kurulu üyeleri de katıldı.

Bir Yorum Bırakın

Popüler Yazılar

KÖYLER ARASI FUTBOL TURNUVASI İÇİN MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLENDİ

8 Okunma

Altunkaya Resim Yarışmasında Ödüller sahiplerini buldu

7 Okunma

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ 174 ÖĞRENCİYİ DAHA UMREYE GÖNDERİYOR

7 Okunma

Kilis Belediyespor 3 puanı 3 golle aldı

7 Okunma

Milletvekili Hasan Öztürkmen'den parmak boyası önerisi

7 Okunma

Marquis Wright Gaziantep Basketbol’da

454 Okunma

Barak Futbol Spor Kulübü Kongresini yaptı.

210 Okunma

Sağlık Müdürlüğü'nden Kurban tedbirleri

193 Okunma

AK PARTİ’DE TEMAYÜL HEYECANI YAŞANDI

187 Okunma

İBRAHİMŞEHİR ABA GÜREŞLERİNDE BAŞPEHLİVAN, M. ALPER ASLAN OLDU

168 Okunma

Gaziantep F.K.'da tempo yoğun

1114 Okunma

Yüksek tansiyon neden olur? Yüksek tansiyon nasıl düşürülür? 8 soruda yüksek tansiyon

1034 Okunma

Depremin yıktığı binada ilginç görüntüler ortaya çıktı

957 Okunma

SANKO ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDE DENGE MERKEZİ KURULDU

945 Okunma

Deprem sonrası moral ve dayanışma buluşmaları

922 Okunma

Nöbetçi Eczaneler

19 Temmuz 2024 Cuma Günü Nöbetçi Eczaneler