ÇELİK VE ATTAR AİLESİ’NİN BURUK SEVİNCİ

ÇELİK VE ATTAR AİLESİ’NİN BURUK SEVİNCİ

Gaziantep’te de can kayıplarının yaşanması nedeniyle iki ailede ortak karar alarak düğün yerine nikahta karar kıldılar. Bu nedenle nikah töreninde buruk sevinç yaşandı.

06 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem sonrası büyük yıkım yaşanan iller arasında yer alan Gaziantep’te de can kayıplarının yaşanması nedeniyle iki ailede ortak karar alarak düğün yerine nikahta karar kıldılar. Bu nedenle nikah töreninde buruk sevinç yaşandı.

 

HAYATLARINI BİRLEŞTİRDİLER

Gaziantep’in tanınmış ailelerinden Ahmet-Nuray Çelik ve Yaşar-Aysel Attar ailesinin biricik çocukları Abdulkadir Samet ve Songül nikah töreni ile hayatlarını birleştirdiler.

KATILIM YÜKSEK OLDU

Merveşehir Nikah Salonunda yapılan Genç çiftlerin nikahında iki ailenin dost ve akrabalarının yanı sıra spor camiası, siyasetçiler ve iş adamlarından birçok tanıdık isimler katılarak bir ömür boyu mutluluklar dilediler.

BİRBİRİNDEN DEĞERLİ İSİMLER NİKAHA ŞAHİT OLDULAR

Genç çiftlerin şahitliklerini Rıdvan Köksüzer, Hakan Çakıcı, Abdulkadir Gözegir, Uğur Kalkan, Mehmet Ay, İsmet Kılıç, Turgay Köşker, İbrahim Halil Akdemir ve İbrahim Özsoy yaptılar.

13.03.2023 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz