NEŞET UÇAR TEŞEKKÜR ETTİ

NEŞET UÇAR TEŞEKKÜR ETTİ

18-20 Haziran tarihleri arasında Gaziantep’te gerçekleştirilen CHP Belediye Başkanları Çalıştayı sonrasında CHP İl Başkanı Neşet Uçar, herkese teşekkür etti.

18-20 Haziran tarihleri arasında Gaziantep’te gerçekleştirilen  CHP Belediye Başkanları Çalıştayı sonrasında CHP İl Başkanı Neşet Uçar, herkese teşekkür etti.

Uçar yaptığı teşekkür açıklamasında, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere; Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan yardımcımız Sayın Seyit Torun’a, katılım sağlayan diğer Genel Başkan Yardımcılarımıza, milletvekillerimize ve Türkiye’nin dört bir yanından Gaziantep’e gelerek halkımızın umutlarını yeşerten tüm belediye başkanlarımıza, onları bağrına basan Gaziantepliler’e şükranlarımızı sunuyoruz. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Belediye Başkanlarımız şehrimizin her noktasında büyük bir ilgi ve coşku ile karşılandı. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve belediye başkanlarımıza Gaziantepli vatandaşlarımızın göstermiş olduğu ilgi, iktidar yolunun açıldığını bizlere işaret etti. Bizler; CHP İl Örgütü olarak bu ateşi büyüterek iktidar yolunda kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz. 18 Haziran 2021 Cuma günü Gaziantep’te başlatılan ve iktidara yürüyüşümüzü ateşleyen Belediye Başkanları Çalıştayı’nın alan çalışmalarında yerini alan; başta Belediye Başkanlarımız olmak üzere, katkı sağlayan tüm örgütümüze, alanlarda bizleri sevgiyle karşılayan Gaziantepliler’e, güvenliği sağlayan emniyet mensuplarına, ulusal ve yerel basında bu coşkulu buluşmayı aktaran basın mensuplarına teşekkür ederiz” dedi.

22.06.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz