NTO'da Meslek Komitesi ve Meclis Üyelikleri Seçimi sonuçlandı

NTO'da Meslek Komitesi ve Meclis Üyelikleri Seçimi sonuçlandı

Nizip Ticaret Odası Osman Sayın Toplantı Salonunda saat 09.00’da başlayan seçimler saat 17.00’e kadar sürdü. 1074 seçmen üyesi bulunan Nizip Ticaret Odası’nda 696 üye oy kullandı.

Seçimlerde NTO üyeleri, 15 meslek grubunda 34 Meclis Üyesini seçti. 7 Ekim 2022 Cuma günü de Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyesi, Meclis Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) delegeleri seçilecek.

Yapılan seçimin sonunda bir açıklama yapan NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “Seçimlerimiz Nizip’e yakışır bir şekilde huzur ve güven içerisinde tamamlanmıştır.” dedi.

Yapılan seçimlere katılan tüm üyelere teşekkür ederin NTO Başkanı Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Seçimlerimiz dostluk, kardeşlik, saygı ve sevgi içerisinde tamamlanmıştır. Seçimlerimizin sonucunda Nizip kazanacak, Gaziantep kazanacak ve dolayısıyla Türkiye kazanacaktır.2005 yılından itibaren ortaya koyduğumuz vizyonu aramıza katılan yeni arkadaşlarımızdan da alacağımız enerji ile daha da ileriye götürerek ilçemizin ticaretine, sanayisine, tarımına ve sosyal hayatına katkı sağlamaya devam edeceğiz. Seçimlerimize katkılarından dolayı tüm NTO seçmenlerine, seçilen arkadaşlarımıza ilçe seçim kuruluna, emniyet teşkilatımıza, Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar’a ve Nizip Belediye Başkanımız Mehmet Sarı’ya kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ediyor saygı ve sevgilerimizi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Nizip Ticaret Odası Meslek Komite ve Meclis Üyeleri sonucu seçilen Meclis Üyeleri şu şekilde oluştu:

 

  1. GRUP

 

1- DOKTOROGLU YAG SABUN KIMYA GIDA ÜRÜNLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

MUSTAFA DOKTOROĞLU

2- ÖZKAYA SABUN YAG VE GLISERIN SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

İBRAHİM ÖZKAYA

  1. GRUP

 

3- ALKANLAR YAĞ VE SABUN SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ                                               

ALİ ALKAN

4- KARABACAK YAG GIDA VE TARIM ÜRÜNLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

BEKİR KARABACAK

  1. GRUP

 

5- BEKİR KAYA (ALİ OĞLU ) - ORULLU MARKET

MEHMET YİĞİT

6- MEHMET MURAT BENZER

 

7- DOĞA BAHARAT PRİNA NAKLİYAT GIDA İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

MÜSLÜM ASLAN

  1. GRUP

 

8- MÜSLÜM ALKURT - ALTURK IÇ DÜNYASI

 

9- ÖZDEMİR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

KENAN ÖZDEMİR

  1. GRUP

 

10- BAŞEĞMEZ GIDA MADDELERI TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ           

NECDET BAŞEĞMEZ

11- DAĞLI BAKLİYAT MAKİNA GIDA SANAYİ VE TİC. LTD.ŞTİ.

ŞERİF DAĞLI

  1. GRUP

 

12- İBRAHİM DEMİR-DEMİR OTO GALERİ

 

13 - ES-KILIÇLAR LOJİSTİK OTOMOTİV TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ   

SALİH KILIÇ

  1. GRUP

 

14 - İMZA PETROL NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ             

DERVİŞ BOZKURT

15- GÜRTAŞ ULUSLAR ARASI TAŞIMACILIK OTOMOTİV TARIM ÜRÜNLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

DERDE TAŞ

16- SINIRLI SORUMLU 84 NOLU KARDELEN ÖĞRENCİ VE TOPLU TAŞIMACILIK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ

MEHMET ÖZOĞLU

  1. GRUP

 

17- ÖZEL TEK ZİRVE SÜRÜCÜ KURSU EĞİTİM HİZMETLERİ ELEKTRONİK VE GIDA SANAYİ TURİZM BASIN VE YAYIN TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                     

DAVUT KARABACAK

18- YAKUP ÇAPAN- BAŞARI MESLEK EDİNDİRME KURSU                                              

YAKUP ÇAPAN

  1. GRUP

 

19- OKYANUS YAPRAK TEKSTİL GİYİM VE GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.                              

HÜSEYİN YAPRAK

20- ÖZGÜRÇELİK OFİS MOBİLYALARI İMALAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ      

SELAHATTİN MARANGOZ

  1. GRUP

                                               

 

21- SAFİR KUYUMCULUK VE KIYMETLİ MADENLER SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

MUSTAFA KAYA

22- İBRAHİM FATİH ÖZTÜRKMEN – FATİH KUYUMCULUK

              

 

  1. GRUP

 

23 - İBRAHİM GÜLEÇ İNŞAAT İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

 

 

24 – MAHMUT POLAT İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 

25 -  CKS YAPI MÜTEAHHİTLİK İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

 

CENGİZ KENAN SÖNMEZ

  1. GRUP

 

26- ÖZTEKİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ                                                 

MEHMET ÖZYURT

27- ÖMER ÇAPAN - ÇAPAN SİGORTA VE ARACILIK HİZMETLERİ

 

 

  1. GRUP

 

28-ZEROVA FISTIK DÜNYASI GIDA MADDELERİ TARIM ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

COŞKUN GÜZEL

29- DOĞAN ALTUNSES - ALTUNSES GIDA VE FISTIKÇILIK

 

  1. HACI MUSTAFA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AHMET KILIÇ

  1. GRUP

 

30-MURAT SEVİM - DENİZ BİRLİK

 

31- MUSTAFA KAYA (MEHMET OĞLU) - SEDEF ELEKTRİK

 

  1. GRUP

 

32-NİHAT AKPEK - MİR YAPI

 

33-AKÇAKOCA MÜHENDİSLİK TAAHHÜT İNŞAAT MÜTEAHİTLİK GAYRİMENKUL TİCARET SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

 

2.10.2022 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz