Polisgücü’nün Sultanları İskoç Takımı 1-0’lık Skorla Yendi

Polisgücü’nün Sultanları İskoç Takımı 1-0’lık Skorla Yendi

İskoçya’nın Clydesdale Western takımıyla bugün karşılaşan Gaziantep Polisgücü Spor Kadın Hokey Takımı zorlu rakibine şans tanımadı. EuroHockey Club Challenge I’de ki ikinci maçını da kazanarak ikide iki yaptı.

İskoçya’nın Clydesdale Western takımıyla bugün karşılaşan Gaziantep Polisgücü Spor Kadın Hokey Takımı zorlu rakibine şans tanımadı. EuroHockey Club Challenge I’de ki ikinci maçını da kazanarak ikide iki yapan Polisgücü’nün Sultanlarını kutlayan Başkan Mehmet Kaplan “Sahadan galip ayrılmanın onurunu yaşıyoruz” dedi.

Alanya’da 26-29 Mayıs 2023 tarihleri arasında Türkiye’nin ev sahipliğinde oynanacak olan EuroHockey Club Challenge I’de Türkiye’yi temsil edecek olan Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Kadın Hokey Takımı şampiyonada ki ikinci maçını İskoçya’nın Clydesdale Western karşısında 1-0’lık skorla kazandı. Takımı Alanya’da yalnız bırakmayan Başkan Mehmet Kaplan zorlu geçen maçta kazanan taraf olmanın gururunu yaşadıklarını ifade ederek “Bugün EuroHockey Club Challenge I’de İskoçya’nın şampiyon takımı olan Clydesdale Western ile karşılaştık. Güçlü rakibimiz karşısında takımımız 1-0’lık skorla sahadan galip ayrılan taraf oldu. Sultanlarımızı ve teknik ekibimizi yürekten kutluyorum. Hokeyin Sultanları şampiyonluk kupasını Türkiye’ye bir kez daha kazandırma sözü verdi. Bu sözümüzü inşallah tutacağız” dedi. 

27.05.2023 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz