YENİDEN REFAH PARTİSİ'NDEN OSB'YE ZİYARET

YENİDEN REFAH PARTİSİ'NDEN OSB'YE ZİYARET

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin, MKYK üyesi Şükrü Yılmaz, İl Başkanı Ufuk Çıngırlar, Şahinbey İlçe Başkanı İbrahim Halil Dalgacıoğlu’ndan oluşan heyet OSB'yi ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin, MKYK üyesi Şükrü Yılmaz, İl Başkanı Ufuk Çıngırlar, Şahinbey İlçe Başkanı İbrahim Halil Dalgacıoğlu’ndan oluşan heyetle Gaziantep Organize Sanayi Bölge Başkanlığına ziyaret gerçekleştirerek Sanayicilerin sıkıntılarını dinledi.

İş adamları ve Gaziantep Organize Sanayi Bölge Başkanı Cengiz Şimşek Başkanlığında oluşan heyetle sanayi üretim ithalat ihracatla ilgili konularda istişarelerde bulunan Yeniden Refah Partisi heyeti, Gaziantep’li sanayicilerin yaşamış oldukları sıkıntıları ve çözüm yollarını değerlendirerek, “Almanya’da kaldığı süre zarfında Almanya sanayisini gözlemleyen, Almanya’da Leopar tanklarını yapan fabrikada baş mühendislik yapan ve Türkiye’ye döndükten sonra Ağır Sanayii hamlesini partinin ana politikalarından biri olarak belirleyen, Gümüş Motor ve birçok sanayi kuruluşunun öncülüğünü yapan, Milli Görüş Hareketi Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda, Üretime, Teknolojiye, Ağır Sanayiye çok önem partimizin projelerini ve sanayi politikalarımızı çok kıymetli sanayici iş adamlarıyla paylaştılar. Ülkemizin refahı ve kalkınması için sanayileri kuran sanayiler, fabrika kuran fabrikalar, ağır sanayi hamlelerini biran önce gerçekleştirmeye mecburdur, görünen o ki bu hamleleri gerçekleştirmek, yeniden büyük Türkiye’yi sağlamak Yeniden Refah Partisi iktidarında olacaktır” ifadelerine yer verdiler.

1.12.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz