BAŞKAN UMUT YILMAZ, PAZARCI ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

Esnafla olan bağlarını güçlendirmek amacıyla düzenlediği ziyaretler kapsamında Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, pazarcı esnafıyla buluştu; sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinledi.
Editör
Demo Admin
Yayın
4 Temmuz 2024 08:56
Güncelleme
4 Temmuz 2024 08:57


Esnafla olan bağlarını güçlendirmek amacıyla düzenlediği ziyaretler kapsamında Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz,  pazarcı esnafıyla buluştu; sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinledi.

 

Halkla iç içe, vatandaşın ve esnafın sorunlarını dinleyerek çözüm üreten Belediye Başkanı Yılmaz,  ilçedeki tüm kesimlerle güçlü iletişim ağını devam ettirmek adına ziyaretlerini aralıksız devam ettiriyor.

 

Son ziyaretini Güvenevler Pazar Yeri’ndeki pazarcı esnafına yönelik yapan Başkan Umut Yılmaz,  esnafla birlikte kahvaltı yaptı. Başkan Umut Yılmaz, kahvaltı boyunca pazarcı esnafıyla birebir sohbet ederek onların dertlerini ve beklentilerini dinledi. Pazarcı esnafı, Yılmaz’a çeşitli konulardaki taleplerini ve önerilerini iletti.

 

Bu tür etkinliklerin, yerel yönetim ile esnaf arasındaki diyaloğu kuvvetlendirdiğine inandığını belirten Yılmaz, esnafın görüş ve önerilerinin kendileri için çok değerli olduğunu vurguladı. Esnafının memnuniyetinin, Şehitkamil’in kalkınması ve gelişmesi adına büyük önem taşıdığını kaydeden Yılmaz, sorunların çözümü için gerekli adımların kararlılıkla atılacağını söyledi.

 

Bu tür bir araya gelmelerin önemine değinen Başkan Yılmaz, “Esnafımız, ilçemizin ekonomik dinamosudur. Onların refahı ve huzuru, ilçemizin genel mutluluğunu doğrudan etkiler. Bu yüzden esnafımızla sık sık bir araya gelerek onların yanında olduğumuzu hissettirmek ve sorunlarını çözmek adına elimizden geleni yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Yılmaz, buluşmanın sonunda bundan sonra da sık sık esnaf ziyaretlerine devam edeceğini ve esnafın taleplerini yakından takip edeceğini belirtti. Pazarcı esnafı ise Başkan Yılmaz’a teşekkür ederek, ziyaretin kendileri için çok değerli olduğunu ve bu tür etkinliklerin devam etmesini istediklerini dile getirdiler.

 

Umut Yılmaz, pazar alışverişi yapan vatandaşlarla da sohbet etti.

Bir Yorum Bırakın

Popüler Yazılar

KÖYLER ARASI FUTBOL TURNUVASI İÇİN MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLENDİ

8 Okunma

Karagümrük hazırlığı başladı

7 Okunma

GTO’DA 2024 YILININ İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

7 Okunma

CHP Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan NTO’ya ziyaret

7 Okunma

Akupunktur ile Zayıflama ve Sigara Bırakma Nasıl Olur?

7 Okunma

Marquis Wright Gaziantep Basketbol’da

454 Okunma

Barak Futbol Spor Kulübü Kongresini yaptı.

210 Okunma

Sağlık Müdürlüğü'nden Kurban tedbirleri

193 Okunma

AK PARTİ’DE TEMAYÜL HEYECANI YAŞANDI

187 Okunma

Gaziantepliler Milli maçı Dev ekranda izleyecek

168 Okunma

Gaziantep F.K.'da tempo yoğun

1114 Okunma

Yüksek tansiyon neden olur? Yüksek tansiyon nasıl düşürülür? 8 soruda yüksek tansiyon

1034 Okunma

Depremin yıktığı binada ilginç görüntüler ortaya çıktı

957 Okunma

SANKO ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDE DENGE MERKEZİ KURULDU

945 Okunma

Deprem sonrası moral ve dayanışma buluşmaları

922 Okunma

Nöbetçi Eczaneler

19 Temmuz 2024 Cuma Günü Nöbetçi Eczaneler