Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Bilgen ANKA’da

Gaziantep Özel ANKA Hastanesi, hekim kadrosuna uzman isimler katmaya devam ediyor. Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Ali Bilgen Gaziantep Özel ANKA Hastanesi kadrosuna katılarak, hasta kabulüne başladı.
Editör
Demo Admin
Yayın
19 Aralık 2023 07:18
Güncelleme
19 Aralık 2023 07:18
Okunma
771


Gaziantep Özel ANKA Hastanesi, hekim kadrosuna uzman isimler katmaya devam ediyor. Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Ali Bilgen Gaziantep Özel ANKA Hastanesi kadrosuna katılarak, hasta kabulüne başladı.

 

Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Ali Bilgen kimdir?

Mersin’in Erdemli ilçesinde doğan Dr. Ali Bilgen ilk, orta ve lise eğitimini Mersin’de tamamladı.2010 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Dr.Bilgen, İstanbulda pratisyen hekim olarak göreve başladı. Ardından Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görev yapan Dr. Bilgen, 2012 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanarak İstanbul Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları (Dahiliye) uzmanlığı eğitimine başladı. 2016 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayarak Adıyaman Gölbaşı ve Hatay Devlet Hastaneleri’nde görev yapan Dr. Bilgen, 2018 yılında Yan Dal Uzmanlık Sınavını kazanarak İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji uzmanlığı eğitimini tamamladı.Dr. Ali Bilgen, 2021 yılından itibaren Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim Araştırma Hastanesi ve Gaziantep Şehir Hastanesi’nde görev yaptı.Türk Gastroenteroloji Derneği ve Türk Karaciğer Araştırmaları Derneği üyesi olan Dr. Ali Bilgen; yurt içi ve yurt dışında birçok kongre, konuşma, bilimsel araştırma ve sunumlarda görev almıştır. Uluslararası kabul görmüş dergilerde vaka takdimleri ve bilimsel çalışmaları yayınlanmış Dr. Bilgen’in 2023 yılında yayımlanmış Gastroenteroloji ve Geriatri isimli kitabı bulunmaktadır. Bilgen’in mesleki ilgi alanları arasında endoskopi, kolonoskopi, ERCP (kapalı yöntemle safra yolu taşı ve hastalıkları tanı ve tedavisi), mide balonu, mide botoksu uygulamaları, PEG, mide beslenme tüpü takılması, özofagus (yemek borusu)-mide, karaciğer, safra yolları-pankreas-ince bağırsak, kalın bağırsak, rektum ve anal bölge hastalıkları; sindirim sistemi kanserleri teşhisi, sindirim sistemi kanamalarına müdahale, kolon ve mide polipleri, hepatit enfeksiyonları, siroz, karaciğer yağlanması, Crohn-Ülseratif kolit gibi iltihabi bağırsak hastalıkları, çölyak hastalığı, demir eksikliği- kansızlık, yutma zorlukları, şişkinlik, hazımsızlık, reflü, mide ve duodenum ülseri tanı ve tedavileri yer almaktadır.

Bir Yorum Bırakın

EN ÇOK OKUNANLAR

İRFAN KARAKUZULU YÖNETİMİNDE KİMLER VAR?

229 Okunma

SANKO Holding, Chief Sustainability Officer (CSO) atadı

194 Okunma

GASKİ'DEN SU KESİNTİSİNE DİKKAT

139 Okunma

TAHMAZOĞLU’NDAN KURBAN BAYRAMI’NDA VATANDAŞIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK HAMLE

137 Okunma

Şahinbey Ampute sporcuları Avrupaya damga vurdu

128 Okunma

GTO’DA BURUK MECLİS TOPLANTISI

286 Okunma

CHP’li Öztürkmen’den hükümete: Buğdayda taban fiyatı açıklayın, randevu çilesini bitirin

269 Okunma

ŞAHİNBEY MİLLET KÜTÜPHANESİ HİZMETİNİZDE

269 Okunma

GAÜN KADIN HENTBOL TAKIMI SÜPER LİGE ÇIKTI

267 Okunma

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları bilgilendirme toplantısı

266 Okunma

Gaziantep F.K.'da tempo yoğun

1048 Okunma

Yüksek tansiyon neden olur? Yüksek tansiyon nasıl düşürülür? 8 soruda yüksek tansiyon

932 Okunma

Depremin yıktığı binada ilginç görüntüler ortaya çıktı

892 Okunma

Deprem sonrası moral ve dayanışma buluşmaları

853 Okunma

SANKO ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDE DENGE MERKEZİ KURULDU

849 Okunma

NÖBETÇİ ECZANELER

16 Haziran 2024 Pazar Günü Nöbetçi Eczaneler